logotyp
Login

HLEDÁTE PSYCHOLOGA NEBO PSYCHOTERAPEUTA V BRNĚ?

02.10. 2014
HLEDÁTE PSYCHOLOGA NEBO PSYCHOTERAPEUTA V BRNĚ?

Jedna z našich dlouholetých konzultantek Mgr. Bc. Petra Hovězáková se rozhodla v Brně otevřít svou vlastní poradenskou praxi. Přečtěte si něco o ní i o tom, jak by mohla vaše vzájemná spolupráce probíhat.


Mgr. Bc. Petra Hovězáková – psycholožka, psychoterapeutka ve výcviku


Kdo jsem:

 

Již v dětství jsem ráda sedávala s dospělými a naslouchala jejich rozhovorům o životních radostech i těžkostech, pro své kamarádky jsem často byla osobou, za kterou přicházely se svými trápeními či pro radu. Právě zájem o příběhy a osudy druhých mě přivedl ke studiu psychologie a psychoterapie. Své studium jsem zahájila na Ostravské univerzitě v Ostravě a po absolvování psychologie a pedagogiky jsem se přesunula do Brna, kde jsem své studium dokončila a vystudovala obor psychologie – psychoterapeutická studia. Nyní pracuji jako školní psycholožka v jedné z Brněnských základních škol. Ve své praxi se setkávám nejen s žáky základní školy, ale také s jejich rodiči či učiteli.

Mimo práci se snažím neustále růst a vzdělávat – jsem frekventantkou výcviku Integrace v psychoterapii, nepravidelně pracuji na lince důvěry, jako dobrovolníka mě můžete potkat v organizacích Trustframe.cz - internetová poradna pro ženy (www.trustframe.cz) či Bílý kruh Bezpečí – poradna pro oběti trestných činů (www.bkb.cz). Ve volném čase se věnuji také pořádání vzdělávacích a seberozvojových kurzů, aktivně se zajímám o zážitkovou pedagogiku a její využití u dětí i dospělých, převážně ve sdružení Instruktoři Brno (www.instruktori.cz). 

Baví mě zkoušet nové věci, cestovat, poznávat nové kraje a zajímavá místa, zažívat dobrodružství, hrát si, tvořit či kreslit, trávit čas ve společnosti dobrých přátel nebo si jen tak sednout do křesla a relaxovat s čajem a dobrou knihou. Mám také moc ráda hudbu – zpěv, hraní i tanec. Při setkávání s lidmi oceňuji jejich různorodost a věřím, že od každého člověka se toho mohu mnohému naučit.

 

Jak pracuji:

 

Při mé práci je pro mě důležitý především respekt ke každé lidské bytosti. Věřím, že každý člověk je odborníkem na svůj vlastní život. Já jako terapeut mám možnost do životů druhých lidí nahlédnout, vždy v nich však budu pouze návštěvníkem. Ve své práci se tedy snažím nedávat snadné a zaručeně účinné návody, ale jsem daleko raději, pokud mohu spolu se svými klienty hledat různé možnosti a přicházet na to, co nejlépe funguje. Jen v tomto případě mohu svým klientům nabídnout pomoc, kterou opravdu potřebují.

 

Můžete se na mě obrátit v obtížné životní situaci, při nelehkém rozhodování, pokud potřebujete podporu v těžké chvíli, pokud jste nespokojení ve svém životě nebo také pokud jste se rozhodli sami na sobě pracovat a chcete se dále rozvíjet. Jsem Vám k dispozici. Pracuji také s dětmi a mladistvými.

 

Ceník

 

Individuální konzultace 50 min / 300,- Kč

Párová konzultace 90 min / 500,- Kč

Párová konzultace vedená ve dvojici s dalším kolegou 90 min / 1000,- Kč

 

Konzultaci platíte v hotovosti po sezení.

Pokud by pro Vás byla cena konzultace ve Vaší situaci překážkou, neváhejte se na mě obrátit.


Kontakt

 

Pokud si chcete domluvit setkání nebo byste se rádi dozvěděli více informací o mně či mém stylu práce, neváhejte mě kontaktovat.


Telefon: +420 605 060 203 

E-mail: petra.hovezakova@terapeutibrno.cz

Adresa: Husova 13 (1. Patro), 602 00 Brno

Web: www.terapeutibrno.cz

 

Zpět na hlavní výpis


Omlouvám se, ale momentálně vzhledem k pracovnímu vytížení není v mých silách poradnu otevřít, děkuji za pochopení.

REFERENCE

Návštěva v poradně Trust Frame mi pomohla hned v několika rovinách. Profesně zkušená a lidsky velmi příjemná terapeutka Lucie Nápravová se rychle zorientovala v problému, se kterým jsem za ní přišla. Pomohla mi odstartovat proces osvobození od úzkosti a posílení sebevědomí, což mi již nyní přináší úlevu a radost. Navrhla mi také postup v delším časovém horizontu. 

Ocenila jsem, že přitom sledovala můj příběh víc než vidinu okamžitých zisků pro svou poradnu.

Díky konzultaci v Trust Frame jsem znovu nabyla důvěru v psychologické poradenství, dávnými pokusy jinde pošramocenou.

To považuji za důležité na celý život. S důvěrou doporučuji.

Karolina Rothova

 DALŠÍ REFERENCE
 

Jana, 28 let, Office managerka

Na psycholožku společnosti TrustFrame Mgr.Lucii Nápravovou jsem se obrátila s problémem - setrvat nebo odejít z firmy, kde jsem za tři roky udělala maximum, ale nedostávala další příležitosti. Také jsem bojovala se změnami nálad svého nadřízeného. To ještě zvětšovalo moje napětí. Konzultace mi pomohly srovnat si v hlavě, co vlastně chci a nechci.

 

Veronika, 33 let, Ředitelka podpůrné divize

S konzultantkou ze společnosti TrustFrame - Mgr. Lucií Nápravovou jsem se pravidelně setkávala několik měsíců. Pomohla mi mezi čtyřma očima zanalyzovat mou situaci a nastavit priority - týkající se komplikací mého osobního života, který silně zasahovaly do mých pracovních závazků. Možnost popovídat si o problémech byla osvobozující.

 

Renáta, 35 let, Finanční specialistka

Řešila jsem pomocí TrustFrame problém, jak získat během rodičovské dovolené pracovní pozici k seberealizaci. Získala jsem sebejistotu jak vystupovat při pohovorech, napsat správně CV, jak se nedat odbýt, tím, že mám malé dítě, tak mám zůstat doma. Zvýšilo se mi sebevědomí a chuť zvládat rodinu i práci.
E-PORADNA

Vstupte
TRUST FRAME


Vstupte
PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ
ON-LINE

O nás: Článek na iDnes: První on-line poradna pro manažerky a podnikatelky
Článek na iDnes: Pomoc pro podnikatelky a manažerky s výběrem zaměstnanců
Topkontakt - iDnes pro managerky a podnikatelky, personální poradenství, Takeit iDnes - Vaše kariéra a růst, vedení a řízení firmy, Individuální manažerské kurzy

Copyrigt © 2009 - 2023 TrustFrame s.r.o.
Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů