logotyp
Login

PROČ VZNIKL PROJEKT PSYCHOLOGIE PRO ŽENY?

PROČ VZNIKL PROJEKT PSYCHOLOGIE PRO ŽENY?

Jako studentka psychologie (téměř před dvaceti lety) jsem měla pocit, že lidé ovlivněni totalitní dobou možnosti psychologie téměř neznají.

Od té doby – alespoň podle mého úsudku – se moc nezměnilo a většina lidí kolem mne tápe nad otázkou, jaký je rozdíl mezi psychologem, psychoterapeutem, psychiatrem a jejich služby by spíše nevyužili.

Cílem  projektu - Psychologie pro ženy - je tedy obrousit hrany vaší nedůvěry k psychologii prostřednictvím psychologického poradenství a vzdělávání zdarma - zejména pro ženy.

 

Je naše e-poradna opravdu zdarma?

Ano. Web Psychologie pro ženy vznikl jako neziskový projekt a tím také chce zůstat. Není jeho cílem vydělávat na poradenství a vašem vzdělávání. 

Živíme se jinými aktivitami a čas navíc věnujeme této práci, která má pro nás smysl. Každá zpětná vazba od klientky, že jsme jí byli užiteční, je pro nás dostatečná satisfakce.

Jako první kontakt s psychologií slouží právě naše  internetová poradna zdarma, kde můžete zanechat dotaz. Někdy vám odpovíme radou, někdy doporučením na odborné pracoviště, někdy jen povzbudíme, ale nikdy vás nenecháme s problémem samotnou.

Proč je projekt určen zejména  ženám?

Protože vidím - a vnímám to i na svém osobním příběhu, že ženy to v současném světě mají těžší. Snaží se často zvládnout vše - hypotéku, pracovní projekty, rodinu. Jsou celkově pod velkým tlakem a pokud se na obzoru vynoří nečekaný problém, může to být příslovečná poslední kapka. 

Od roku 2010 nám svěřilo své trápení přes 3000 žen z celé republiky. V současnosti k nám chodí v průměru 6 dotazů denně. Náš tým tvoří 21 konzultantek - většinou psycholožek, ale i specialistek na sociálně-právní problematiku a další témata - které můžete najít v sekci s názvem Náš tým.

Našim posláním je pomocí psychologie vytvořit ženám lepší místo pro život.

za tým TrustFrame - Psychologie zejména pro ženy

Mgr. Lucie Nápravová

Zpět na hlavní výpis


Omlouvám se, ale momentálně vzhledem k pracovnímu vytížení není v mých silách poradnu otevřít, děkuji za pochopení.

REFERENCE

Návštěva v poradně Trust Frame mi pomohla hned v několika rovinách. Profesně zkušená a lidsky velmi příjemná terapeutka Lucie Nápravová se rychle zorientovala v problému, se kterým jsem za ní přišla. Pomohla mi odstartovat proces osvobození od úzkosti a posílení sebevědomí, což mi již nyní přináší úlevu a radost. Navrhla mi také postup v delším časovém horizontu. 

Ocenila jsem, že přitom sledovala můj příběh víc než vidinu okamžitých zisků pro svou poradnu.

Díky konzultaci v Trust Frame jsem znovu nabyla důvěru v psychologické poradenství, dávnými pokusy jinde pošramocenou.

To považuji za důležité na celý život. S důvěrou doporučuji.

Karolina Rothova

 DALŠÍ REFERENCE
 

Jana, 28 let, Office managerka

Na psycholožku společnosti TrustFrame Mgr.Lucii Nápravovou jsem se obrátila s problémem - setrvat nebo odejít z firmy, kde jsem za tři roky udělala maximum, ale nedostávala další příležitosti. Také jsem bojovala se změnami nálad svého nadřízeného. To ještě zvětšovalo moje napětí. Konzultace mi pomohly srovnat si v hlavě, co vlastně chci a nechci.

 

Veronika, 33 let, Ředitelka podpůrné divize

S konzultantkou ze společnosti TrustFrame - Mgr. Lucií Nápravovou jsem se pravidelně setkávala několik měsíců. Pomohla mi mezi čtyřma očima zanalyzovat mou situaci a nastavit priority - týkající se komplikací mého osobního života, který silně zasahovaly do mých pracovních závazků. Možnost popovídat si o problémech byla osvobozující.

 

Renáta, 35 let, Finanční specialistka

Řešila jsem pomocí TrustFrame problém, jak získat během rodičovské dovolené pracovní pozici k seberealizaci. Získala jsem sebejistotu jak vystupovat při pohovorech, napsat správně CV, jak se nedat odbýt, tím, že mám malé dítě, tak mám zůstat doma. Zvýšilo se mi sebevědomí a chuť zvládat rodinu i práci.
E-PORADNA

Vstupte
TRUST FRAME


Vstupte
PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ
ON-LINE

O nás: Článek na iDnes: První on-line poradna pro manažerky a podnikatelky
Článek na iDnes: Pomoc pro podnikatelky a manažerky s výběrem zaměstnanců
Topkontakt - iDnes pro managerky a podnikatelky, personální poradenství, Takeit iDnes - Vaše kariéra a růst, vedení a řízení firmy, Individuální manažerské kurzy

Copyrigt © 2009 - 2023 TrustFrame s.r.o.
Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů