logotyp
Login

SPOLEČNOST VEGALL PHARMA PODPORUJE PSYCHOLOGICKOU PÉČI O ŽENY

28.03. 2014
Provoz naší neziskové psychologické internetové poradny je podporován díky laskavosti společnosti Vegall Pharma, s.r.o. Společnost Vegall Pharma se zabývá prodejem doplňků stravy se včelími produkty - například dobře známého produktu SARAPIS. S panem Petrem Gallem, spoluzakladatelem společnosti, jsem si povídala o tom, proč se rozhodl podpořit náš projekt, jaký jeho vztah k neziskovému sektoru a jaké výrobky jeho společnost produkuje.

1. Proč jste se rozhodl podporovat naši poradnu a tím přispět ke zkvalitnění našich služeb, které pro klientky realizujeme?

Protože k tomu, aby byl člověk opravdu zdravý a také se tak cítil, musí být splněno několik podmínek. Musí být zdravý fyzicky, sociálně, duchovně a také duševně. A tak věřím, že tato naše podpora napomůže k tomu, aby zejména v oblasti duševní bylo mnoha potřebným lidem pomáháno. 
 
2. Co je společnost Vegall Pharma a jaká je její filozofie?

Společnost VEGALL Pharma s.r.o. je malou rodinnou firmou, vzniklou na základech společnosti Pavel Galle, VEGALL. Od roku 1998 nabízí hlavně preparáty se včelími produkty určené zejména ženám v období klimakteria. Dnes ale již také preparáty pro muže v andropauze a při problémech s neplodností.
Základní myšlenkou firmy je přirozená pomoc ženám v každém věku k jejich plné spokojenosti a propagace včelích produktů spolu s kvalitními surovinami, výrobou a také následným servisem pro naše uživatele. Zatím se nám toto naše krédo daří plnit a největším důkazem je pro nás to, že naši zákazníci jsou s našimi preparáty spokojení, vrací se k nám a doporučují je svým známým. Také i mnoho lékařů, farmaceutů a odborníků na výživu považuje naše preparáty za přínosné pro zdraví svých klientů.
 
3. Jakou má společnost Vegall Pharma vizi do budoucnosti?

Vize do budoucnosti je jednoznačná. Aby každému člověku, který navštíví svého lékaře, byla nejdříve nabídnuta přirozená přírodní cesta k vyřešení svých obtíží. Zatím je ale stále poměrně časté to, že se tyto potíže zbytečně řeší pomocí různých, třeba i hormonálních léků.

To ale není opravdu v mnoha případech nutné a právě v těchto případech jsou zde přírodní preparáty, které i bez vedlejších negativních účinků zvládnou tyto problémy vyřešit. Péče o tělo a jeho funkce dnes již není jen ženskou prioritou, ale o problematiku zdraví se ve vysoké míře začínají zajímat také muži. Obecně lze říci, že větší množství lidí se také snaží hledat přirozenější řešení svých potíží a často se přiklání k přírodním metodám a preparátům.

Předpokládáme, že v budoucnu budou mít lidé ještě silnější pocit zodpovědnosti za stav svého organismu a zároveň doufáme, že budou věnovat dostatečnou pozornost také prevenci, která je samozřejmě nezbytná. Z tohoto důvodu i my pořádáme různé akce na podporu zdravého životního stylu a prevence. V tomto trendu budeme i v budoucnu pokračovat.

4. Proč lékaři a odborníci doporučují doplněk stravy SARAPIS a ostatní doplňky se včelími produkty?

Naše výrobky, a to nejen Sarapis, lékaři doporučují z jednoduchého důvodu. Jsou s nimi spokojeni. Tato spokojenost pramení ze zkušeností jejich pacientek a klientek, ale často také z jejich vlastní zkušenosti. Věříme, že v budoucnu bude tento trend dále pokračovat, protože uvádíme na trh novou a vylepšenou variantu přípravku pro ženy v klimakteriu Sarapis, preparát Sarapis plus. 
 
5. Čím je společnost Vegall Pharma výjimečná?

Možná trochu tím, že se u nás všichni snažíme dělat svou práci co nejlépe ku prospěchu druhých, k jejich radosti a spokojenosti.
Každé ženě i muži, každému zákazníku, který nás osloví se svým problémem, se snažíme pomoci nalézt vhodné řešení jeho obtíží. Pracujeme se zkušeností, odborností a s kvalitními preparáty a co není v dnešní době již běžné, ke každému zákazníkovi chováme úctu a lidský přístup. Naši zákazníci pro nás nejsou jen položkami v seznamu odběratelů, ale jsou to lidé se svým jedinečnými životními příběhy. Svěřují nám s důvěrou své životní radosti i starosti a my se snažíme tuto důvěru nezklamat a pomoci každému z nich, jak nejlépe dokážeme. A možná právě v tomto jsme zatím trošku výjimeční.

Za rozhovor s panem Petrem Gallem, spoluzakladetelem společnosti Vegall Pharma, děkuje Lucie Nápravová

Zpět na hlavní výpis


Omlouvám se, ale momentálně vzhledem k pracovnímu vytížení není v mých silách poradnu otevřít, děkuji za pochopení.

REFERENCE

Návštěva v poradně Trust Frame mi pomohla hned v několika rovinách. Profesně zkušená a lidsky velmi příjemná terapeutka Lucie Nápravová se rychle zorientovala v problému, se kterým jsem za ní přišla. Pomohla mi odstartovat proces osvobození od úzkosti a posílení sebevědomí, což mi již nyní přináší úlevu a radost. Navrhla mi také postup v delším časovém horizontu. 

Ocenila jsem, že přitom sledovala můj příběh víc než vidinu okamžitých zisků pro svou poradnu.

Díky konzultaci v Trust Frame jsem znovu nabyla důvěru v psychologické poradenství, dávnými pokusy jinde pošramocenou.

To považuji za důležité na celý život. S důvěrou doporučuji.

Karolina Rothova

 DALŠÍ REFERENCE
 

Jana, 28 let, Office managerka

Na psycholožku společnosti TrustFrame Mgr.Lucii Nápravovou jsem se obrátila s problémem - setrvat nebo odejít z firmy, kde jsem za tři roky udělala maximum, ale nedostávala další příležitosti. Také jsem bojovala se změnami nálad svého nadřízeného. To ještě zvětšovalo moje napětí. Konzultace mi pomohly srovnat si v hlavě, co vlastně chci a nechci.

 

Veronika, 33 let, Ředitelka podpůrné divize

S konzultantkou ze společnosti TrustFrame - Mgr. Lucií Nápravovou jsem se pravidelně setkávala několik měsíců. Pomohla mi mezi čtyřma očima zanalyzovat mou situaci a nastavit priority - týkající se komplikací mého osobního života, který silně zasahovaly do mých pracovních závazků. Možnost popovídat si o problémech byla osvobozující.

 

Renáta, 35 let, Finanční specialistka

Řešila jsem pomocí TrustFrame problém, jak získat během rodičovské dovolené pracovní pozici k seberealizaci. Získala jsem sebejistotu jak vystupovat při pohovorech, napsat správně CV, jak se nedat odbýt, tím, že mám malé dítě, tak mám zůstat doma. Zvýšilo se mi sebevědomí a chuť zvládat rodinu i práci.
E-PORADNA

Vstupte
TRUST FRAME


Vstupte
PSYCHOLOGICKÉ PORADENSTVÍ
ON-LINE

O nás: Článek na iDnes: První on-line poradna pro manažerky a podnikatelky
Článek na iDnes: Pomoc pro podnikatelky a manažerky s výběrem zaměstnanců
Topkontakt - iDnes pro managerky a podnikatelky, personální poradenství, Takeit iDnes - Vaše kariéra a růst, vedení a řízení firmy, Individuální manažerské kurzy

Copyrigt © 2009 - 2023 TrustFrame s.r.o.
Created by © 2010 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek & webdesign a vytvoření e-shopů